...

O nas

O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów SEO

Specjaliści SEO z 15 letnim doświadczeniem. Indywidualne podejście do każdego Klienta. Z nami nie zmarnujesz czasu. Zyskasz pozycje i wzrost sprzedaży.

Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu pozycjonowania. Każdy z nas ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie SEO w obsłudze małych, średnich i dużych klientów. Optymalizacja techniczna, link building, analiza konkurencji i optymalizacja treści to dla nas codzienność.

Naszą podstawową przewagą jest to, że jesteśmy skoncentrowani tylko na SEO. Nie robimy wszystkiego na raz. Robimy SEO od A do Z i to się sprawdza. Przekonaj się!

Michał Nowak - CEO & Google Search Expert

Porozmawiajmy
Image

00 +

Słów w TOP 1

00 +

Ekspertów SEO

00 +

Nagród

00 +

Szkoleń

Klienci o nas

Klienci o współpracy z nami

Pozytywne opinie naszych Partnerów to dowód naszej owocnej współpracy, dzięki zaangażowaniu, wiedzy i uczciwych warunkach współpracy.

image

Michał Błauciak

CEO megakoszulki.pl

Polecam, jest TOP!

image

Paweł Hyży

Własciciel hyzowie.com

"Współpracuję z tą grupą pozycjonerów od kliku lat. Mogę powiedzieć jedno: znają się na swojej profesji"

image

Halina Nowak

CEO Kałamasz Księgowość

"Przy bardzo dużej konkurencji w naszej branży, jesteśmy widoczni na cenne dla nas słowa kluczowe"

W nasz zespół to wyłącznie najlepsi eksperci SEO

Zapewniam Cię, że w od-seo.pl spotkasz wyłącznie Ekspertów od SEO z minimum 10 -cio letnim doświadczeniem w branży. Obsługiwać będzie Cię osobiście Twój zewnętrzy specjalista! Michał Nowak CEO & Google Search Expert

  • Umowa na czas nieokreślony. To chyba uczciwe?

    Jesteśmy pewni i świadomi poziomu naszej obsługi, a także skuteczności naszych działań, dlatego nie proponujemy umów na rok czy dwa, ponieważ świadomy i dobrze obsłużony klient nie będzie chciał rezygnować z naszej współpracy. Jeśli natomiast coś pójdzie nie tak jak sobie wyobrażałeś, bądź sytuacja w Twojej firmie ulegnie zmianie, możesz zrezygnować z naszych usług w ramach miesięcznego wypowiedzenia.

  • W jaki sposób pracujemy?

    Każdą współpracę SEO rozpoczynamy od bardzo dokładnego audytu witryny pod kątem widoczności, linkowania i optymalizacji. Konsultujemy również z klientem jego najbliższą konkurencję i porównujemy się z nimi. Tworzymy Plan na współpracę, przedstawiamy go klientowi i działamy w porozumieniu, transparentnie i skutecznie.

  • Dlaczego współpraca z dużą agencją jest nieefektywna?

    Firmy usługowe mające wielopoziomowe struktury organizacyjne często są niefektywne, nie z powodów, że pracuja tam niekompetętni ludzie. Wpływaja na to czynniki takie jak m.in.rozproszona odpowiedzialność, sztywność działania, szablonowe podejście czy duże koszty marketingu, administracji i innych. Do skutecznego SEO nie jest to potrzebne 😉

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.